Obserwatorzy

środa, 14 grudnia 2011

Podwodny świat....

Pewnie mało kto pamięta uszytą przeze mnie makatkę która miała mojej córce wynagrodzić brak akwarium. Wracam do niej ponieważ dzisiaj ten wodny świat wzbogacił się o nowe żyjątka, a wszystko dzięki mojemu synkowi,otóż w ramach prezentu gwiazdkowego dostałam od niego książkę Tone Finnanger " Radosne dekoracje". Na widok tej książki moja córka wpadła w zachwyt i od razu poprosiła mnie o morskie stworzenia które w niej wypatrzyła. Nie ukrywam, że nie musiała mnie długo prosić, rzuciłam więc całe to przedświąteczne sprzątanie i już wieczorem życzenie się spełniło:)

To była czysta przyjemność, zwłaszcza gdy widziałam rozradowaną Karolinkę.Ta oczywiście już zdążyła złożyć kolejne zamówienie, ale chyba będzie musiała poczekać na jego realizację...w końcu święta za pasem:)

10 komentarzy:

 1. z taką książką to chyba nawet ja bym coś uszyła;) zazdroszczę ślicznych morskich żyjątek:)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne po prostu rewelacyjne uwielbiam morskie stworki, nawet miałam kiedyś uszyć jakiegoś konika morskiego , ale skończyło się na zamiarach, na razie mam tylko rybkę- prototyp więc nie prezentowałam na blogu, jak wymyślę jak ją wykończyć to cyknę fotkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Makatka jak widać..."rozwojowa":)A ile jeszcze na niej miejsca na realizację nowych życzeń Córci:)
  A książki pani F. też mam "zastać" pod choinką...już nie mogę się doczekać, żeby do nich zajrzeć:)? Pozdrawiam serdecznie:)!

  OdpowiedzUsuń
 4. I tutaj koniecznie muszę zachwycić się nad Waszą makatką :)))
  r e w e l a c j a !

  OdpowiedzUsuń
 5. Super makatka i na dodatek można znowu ją uatrakcyjnić jak prawdziwe akwarium!

  OdpowiedzUsuń
 6. super makatka ,morskie szyjątka przesliczne ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super akwarium i wody nie trzeba wymieniać :) Morski konik jest rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń
 8. Aaaaaaaaaa to ja Cię z innego miejsca znam ;) Tan znam , podglądam Twoje szyciowe poczynania;) Włąśnei ostatanio widząc podwodny świat zastanawiałam się nad jakąś matą na ścianę łóżek moich łobuzów, bo Twoja mnei oczarowała :)Może w styczniu będzie luźniej to może , może ... tyle planów czeka do zrealizowania;) Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 9. A matę to ja pamiętam :D bo mnie oczarowała, jest świetna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Że tak powiem PRAKTYCZNA i FANTASTYCZNA !!!

  OdpowiedzUsuń