Obserwatorzy

sobota, 7 stycznia 2012

Moje niedoskonałości.

Mój syn od dłuższego czasu zamęczał mnie żebym uszyła mu czapkę...miałam spore opory, bo chodziło o "Budionowke", czyli czapkę czerwonoarmistów...od razu mówię, że Bartek nie jest komunistą, bardzo interesuje się historią i lubi gadżety z nią związane.Cóż, czapka wyszła jak wyszła, w dodatku zdjęcia wyszły fatalnie, ale lepszych nie będzie, nie z tego aparatu...pierwsza fotka jest bez głowy;)
Synek niechętnie, ale w końcu zgodził się pozować i tu dopiero widać jej niedoskonałości.


Synek twierdzi, że jest zadowolony, niestety nie mogę powiedzieć tego samego o sobie.Nie jestem mocna w kroju i wyłazi to za każdym razem przy szyciu takich rzeczy.
Bardziej zadowolona jestem z uszytego łóżeczka dla lalek, jest lekkie, można w każdej chwili zwinąć je i schować do szafy:) Uszyłam je dawno temu, przeszło więc próbę czasu, a Karolinka do tej pory chętnie się nim bawi.

9 komentarzy:

 1. Aniu, ja tu absolutnie nie dostrzegam Twoich słabości! Łóżeczko super, a czapka tez wydaje mi się zgodna z rzeczywistością!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyzwanie było trudne...ale moim zdaniem spisałaś się na medal! Ja nie wiedziałabym nawet jak podejść do takiego tematu:)
  A łóżeczko bardzo pomysłowe...i w dodatku różowe:)
  Pozdrawiam serdecznie:)!

  OdpowiedzUsuń
 3. oj tam oj tam, Mama szuka dziury w całym a Synek zadowolony!! To chyba najważniejsze, że chce czapkę nosić, ja a w jego wieku za rogiem ściągałam czapkę z głowy:D a łóżeczko REWELACYJNE, to można uszyć? pozdawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczności same, łóżeczko jak z bajki, pozdrawiam serdecznie.papa

  OdpowiedzUsuń
 5. Łóżeczko jest super, a czapka też mi sie podoba:) Fajny kształt, taka oryginalna:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu ,chyba nie ma takiej rzeczy,której nie potrafiłabyś uszyć :) Czapka jest fantastyczna ,a łożeczko majstersztyk :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny pomysł z tym łóżeczkiem, na czapkach się nie znam ale ta wygląda świetnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Łóżeczko jest super! A na czapkach historycznych się nie znam, więc skoro mówisz, że to budionówka to wierzę na słowo :) widzę całkiem fajną czapę o ciekawym kształcie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szacun jak mawia młodzież dla Twojej kołyski:D Rewelacja. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń