Obserwatorzy

czwartek, 8 listopada 2012

Przyleciała do nas Mała Czarownica:)

W zeszłym tygodniu dopisało mi szczęście i wygrałam candy u Filcowianki:):):)
Od dawna podziwiałam jej śliczne lale, a teraz jestem w posiadaniu jednej z nich! Karolinka również bardzo się ucieszyła i od razu ją sobie przywłaszczyła. Czarownica doleciała do nas już w poniedziałek i miała extra wejście...otóż,idę sobie spokojnie do sklepu,a tu listonosz zatrzymuje auto na środku jezdni i mówi, że ma jakąś przesyłkę do mnie,domyśliłam się od razu o co chodzi więc mówię: "Czarownica przyleciała", popatrzył na mnie zdziwiony "...czarownica..."powtórzył i już się nie odezwał,ciekawe co sobie pomyślał...
Nie mogąc się doczekać zobaczenia zawartości koperty,otworzyłam ją w sklepie, widok mojej rozradowanej miny i czarownicy sprawiły, że panie zerkały na mnie podobnie jak listonosz...hmmm,czyżbym się dziwnie zachowywała??? A to wszystko przez nią:


W kopercie znalazłam jeszcze śliczne zawieszki:)


Bardzo dziękujemy za te śliczności:):):) Czarownica już w poniedziałek odegrała ważną rolę i poszła na wizytę do dentysty dodając otuchy Karolince, obie spisały się na medal:)


Przed wejściem do gabinetu Karolinka wcieliła się w rolę artystki:


...uwieczniła czarownicę na papierze:...czarownica oczaruje jeszcze nie jedną osobę, a my bardzo się cieszymy, że zamieszkała właśnie z nami :)


Miłego dnia wszystkim życzę:)

9 komentarzy:

 1. Taką pięknością bym się i ja w sklepie głośno zachwycała, więc wcale się Tobie nie dziwię :) Śliczna czarownica do Ciebie przywędrowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęściary obie! A rysunek małej świetny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że wiedźma się u was świetnie zadomowiła :)
   Aż miło :)))

   Usuń
 3. Wow! Cudna czarownica! Gratuluję wygranej!
  Ślicznie Twoja córcia rysuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej czarownicy :)
  Bardzo fajna hi hi hi

  OdpowiedzUsuń
 5. Kapitalna czarownica i ta uszyta i ta narysowana:))Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ona mi przypomina te lalki z Monster High, świetnie uszyta, a w sklepie kosztują prawie 200zł:( i jaka dzielna córa, brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wygranej czarownicy:)
  Rewelacyjna jest również ta narysowana:) Córcia ma talent!:)

  OdpowiedzUsuń