Obserwatorzy

poniedziałek, 14 maja 2012

Apel.

SZYJEMY MISIAKI I INNE STWORKI DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI

Chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do wzięcia udziału w akcji szycia miśków i innych maskotek dla dzieci z Przedszkola Specjalnego w Krakowie (http://www.przedszkole100.pl/ )
Przedszkole to nie tylko zapewnia opiekę dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ale również prowadzi wszechstronną pracę rewalidacyjną i korekcyjną wspierając indywidualny rozwój dziecka.
Jak co roku Republika Marzeń Fundacji Anny Dymnej współorganizuje Dzień  Dziecka w Przedszkolu Specjalnym nr 100 na os. Uroczym w Krakowie.  Impreza odbędzie się 30 maja lub 6 czerwca (termin uzależniony jest od pogody). Wiele zaprzyjaźnionych firm i ludzi dobrego serca zaoferowało swoją pomoc. Dzięki nim zapewnione są atrakcje i poczęstunek.

Koordynatorka akcji, Pani Joanna Kowalska, zwróciła się o prośbą o  uszycie i przekazanie upominków dla dzieci. Zostaną one wręczone jako nagrody w konkursach organizowanych podczas imprezy.
Możemy więc zmobilizować swoje siły i uszyć zabawki dla dzieci. Wszystkie środki finansowe idą na ich rehabilitację i rzeczy najważniejsze życiowo. Na przyjemności nie ma miejsca. A marzenia tych dzieci są bardzo proste: kredki, malowanki, zabawki. Sprawmy więc, aby w Dniu Dziecka  miały one trochę radości. A wiem, że spora część z Was szyje cudne misie, maskotki i stworki :)
Osoby, które chcą uszyć pluszaka, proszone są o zgłoszenia na adres: redakcja@jakuszyc.pl
Zostało niewiele czasu, ale myślę, że wspólnie damy radę!

Miśki należy przesyłać na adres:
Spółdzielnia Socjalna
„Republika Marzeń Mimo Wszystko”
Fundacji Anny Dymnej
Ul. Prof. Stefana Myczkowskiego 4
30-198 Kraków
Na nazwisko Joanna Kowalska

A tutaj możecie zobaczyć relację z imprezy organizowanej w ubiegłym roku
Proszę Was również, abyście przesłali tą informację dalej, zamieścili na swoich blogach. Z góry wszystkim chętnym dobrego serca dziękuję!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz